Home > smile > Доброго здоров’я, дорогий психіатре.

Доброго здоров’я, дорогий психіатре.

smile.jpgДавно таким дєтцтвом не займався, а тут такий тест!

Доброго здоров’я, дорогий психіатре. Мене звати Федя.

Знаєте, в мене виникла дивна сексуальна проблема і я хочу розповісти вам про неї. Тож слухайте. Одного разу в утром годин, я вийшов із дому і пішов гуляти. Із темних провулків дув шалений вітер і раптом я побачив її, її звали Ліза-жополіза і вона була просто надзвичайна! Йопть, най ти пароль рута забудеш вигукнув я і втратив ноги африканському бубунтовцю. Отямився я на великому ліжку, на моїх ногах були соломяні лапті. На письмовому столі горіла свічка, а за вікном догорав юрта, підпалений проклятими підорами и моє серце зараз чматки лайна розлетяться.

Далі все відбувалося дуже швидко – вона вийшла із ванної, повільно знімаючи з себе носки і оголила свою незрівнянну грудь. Ах ти, мій маленький Чебурашко – промовила вона и підійшла ближче.

Мені стало прекрасно. В останню мить я встиг заглянути в її очі кольору бегемотика і знов відкинув ноги африканському бубунтовцю. Запанувала тиша.

Раптом через сон чую: кинеш мені 57 палок, а? Я не знав, що мені казати, а тільки й вимовив: ААА! Вот ты какой, северный олень!. Далі вона почала цілувати мій живіт і спускалася все нижче й нижче… О ні! Вона дійшла до цього… В її руці блиснув ніж, навіщо? Можливо, це новий напрямок похуїзмy, але часу на роздум було замало. Я зіскочив із ліжка і побачив фотографію: вона гола с голим чоловіком. А чоловік-то цей – Митько. І до того ж він її дідусь. От збоченка, я це відразу зрозумів. Тож я скочив на підвіконня. ЯКИЙ ЖАХ!!! Я стояв на карнизі 3го поверху. Я заплющив очі й стрибнув!

Зповагою до пана психіатра, Федя

Categories: smile Tags: , ,
  1. прохожий
    December 12th, 2007 at 14:23 | #1

    странные однака фантазии товарисч у вас получились ;)

  2. December 12th, 2007 at 15:06 | #2

    а ты сам попробуй. Хотя не пробуй – там много вопросов задают, утомляет.

  1. No trackbacks yet.